مجموعه The Great Courses

(اختصاصی تاپ ادیوبوک)

همه چیز از یک نوار ویدئویی شروع شد!!!

تاریخچه

تام رولینز موسس The Great Courses یک دانشجوی حقوق دانشگاه هاروارد بود. او آزمون قوانین فدرال شواهد را پیش روی خود داشت درحالیکه برای آن هیچ آمادگی نداشت.

او با وجود موضوع بسیار کسل آور این درس می دانست موفقیتش به درک مفاهیم این درس وابسته است. رولینز یک ویدئوی حاوی 10 جلسه آموزشی استاد یانگر که یکی از نویسندگان در این حیطه بود را بدست آورد. رولینز نوار ویدئویی را در دستگاه VCR قرار داد و بعد از مشاهده آن چیزی که کشف کرد زندگیش را تغییر داد.

ویدئوی آموزشی هیچ شباهتی با کلاس های درس هاروارد که رولینز آنها را تجربه کرده بود نداشت. آموزش پروفسور یانگر بسیار پربار و بطور قابل توجهی کامل بود. از همه مهم تر اینکه آموزش های او موضوعات را بسیار قابل فهم و جذاب می کرد. آنها یادگیری را نه یک کار کسل کننده بلکه تبدیل به یک تجربه جذاب کرده بودند.

رولینز تمام 10 ساعت ویدئو را بدون وقفه تماشا کرد و چند روز بعد آزمون را با نمره A پاس کرد.

او هیچ وقت قدرت بی همتا ویدئو های تماشا شده را فراموش نکرد و در سال 1990 The Great Courses را ایجاد کرد تا تجربه خود را با بقیه جهان به اشتراک بگذارد.

مفاهیم رولینز ساده بودند :

  1. پیدا کردن 1% برتر استاد های دانشگاه های جهان برای تدریس.
  2. گرفتن فیدبک از مشتریان خود برای ساخت دوره های آموزشی منحصر به فرد.

هنوز هم بعد از گذشت 28 سال و ضبط بیش از 19 میلیون کورس آموزشی این موسسه همان اصول را دنبال می کند.

اینفوگرافیک دوره های آمورشی بزرگ

در فروشگاه ما

ما قصد داریم تا در کنار کتاب های صوتی، این دوره های آموزشی ارزشنمد را برای شما عزیزان قرار دهیم. اساتیدی که این دوره ها را تدریس می کنند جز بهترین ها هستند و شما می توانید موضوعاتی که به آنها علاقمند هستید را در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل فرا بگیرید. موضوعات در حوزه های مختلف فلسفه، فیزیک، روانشناسی، بیولوژی و بسیاری از موضوعات دیگر می باشد.

این مجموعه ارزشمند را می توانید با تخفیف استثنایی 80 تا 90 درصد دانلود نمایید. در صورت پیشنهاد دوره آموزشی خاصی می توانید از طریق کانال تلگرام (@top_audiobooks) یا سایت با ما در ارتباط باشید.